Anvert - karrier

Ügyfélkapcsolat manager
Szeged / Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek integrációja
  • Ügyfél kérdések és panaszok kezelése
  • Ügyfél igények és visszajelzések gyűjtése, ezekből fejlesztendő területek feltárása, és fejlesztési ötletek kialakítása
  • Részvétel a stratégiai fejlesztési és értékesítési folyamatokban
  • Új ügyfelek szerzése nem a feladat része

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmai elvárások:

  • Csoportvezetői tapasztalat értékesítési, kereskedelmi vagy HR vezetői területről
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Emberi tulajdonságok:

  • Türelmes, önálló, agilis, proaktív, eredmény és ügyfél orientált személyiség

Előny:

  • Szoftver értékesítési vagy account manageri tapasztalat
  • Széles KKV kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, céges telefon, laptop, teljesítményarányos bónusz, szegedi belvárosi, vagy Budapest XI. kerületi zöldövezeti iroda
  • Részmunkaidős megoldás, rugalmas munkaidő is lehetséges